MENU

Ah co to był za ślub!
Ania i Marcin pobrali się u Dominikanów w Katowicach, a wesele zorganizowali w Rezydencji Luxary Hotel w Piekarach Śląskich. Niesamowite przyjęcie i niesamowici ludzie!
Fotografia ślubna Katowice, tak to tam wykonaliśmy zdjęcia
dla naszej Pary Młodej – Ani i Marcina.

Reportaż ślubny

Ale od początku : ) Przyjechałam na przygotowania do Ani wcześnie rano.
Plan pracy ustaliliśmy z Anią i Marcinem tak, żeby zdążyć ze wszystkimi przejazdami i jeszcze mieć zapas czasu. Lecz jak to zawsze w dniu ślubu bywa, nie może wszystko odbyć się według planu 😉 Stąd zanim wzięliśmy się do pracy, wypiłam z tatą Ani przepyszną wodę z miętą
i mieliśmy czas porozmawiać. W ten sposób dzięki opóźnieniu kosmetyczki mogłam poznać choć w małej cząstce historię rodziny : )
A wiecie… uwielbiamy słuchać właśnie takie opowieści.
Ponieważ wtedy fotografując, czy filmując Wasze śluby i wesela, jeszcze bardziej emocjonalnie wnikamy w Wasz świat. Przynajmniej się staramy 😉

Po krótce opisując reportaż śluby, który dla nich wykonaliśmy powiem:
bardzo szczerzy i otwarci ludzie; ogromne uczucie które ich łączy widoczne na każdym kroku; wiecznie UŚMIECHNIĘCI i nie kryjący swoich emocji (koniecznie musicie dojść do momentu życzeń!); znający się na stylu – bo przecież takie buty to nie lada gratka :D.

Ania z Marcinem postanowili pobrać się w katowickim kościele u Dominikanów . Oboje należeli do “Gniazda” i to miejsce jest dla nich wyjątkowe. Ja sama bardzo dobrze się tam czuje, ponieważ za czasów studenckich mieszkałam kilometr od tego kościoła. Stąd co jakiś czas tam bywałam. Na ślubie śpiewała czterogłosowa schola, a na organach grał ich przyjaciel. Mszę celebrowali znani księża, więc atmosfera, która wytworzyła się w trakcie ślubu była niesamowita!

Światło tego dnia również bardzo nam sprzyjało : ) pokazało całe swe uroki.
Uroki kolorów sierpniowego słońca.

Eleganckie wesele w Katowicach

Wesele Ani i Marcina odbyło się w Rezydencji Luxary Hotel w Piekarach Śląskich. Sami zobaczcie jak czarujące jest to miejsce, jeśli marzycie o eleganckim weselu! Wszystko na najwyższym poziomie! Przepyszne jedzenie i profesjonalna obsługa!

Goście bawili się wspaniale, Ania z Marcinem zatroszczyli się o najmniejszy szczegół swojego przyjęcia ślubnego.
Wspaniałe dekoracje, rozpływające się w ustach śródziemnomorskie przekąski! W najmniejszych detalach łatwo jest rozpoznać zamiłowania i pasje pary młodej.

Zabawa trwała do białego rana!
Parkiet płonął, a z twarzy gości nie znikały uśmiechy.
Koniecznie zobaczcie ten reportaż ślubny z Katowic.
Fotografia ślubna Katowice.

Jeśli szukasz reportażu ślubnego z eleganckiego wesela w stylu glamour. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia reportażu z wesela Pauliny i Artura bądź wyszukujesz fotografia ślubnej Katowice to na naszym blogu znajdziesz zdjęcia i filmu które mogą Cię zainteresować. Być może zainspirują Cię nasze prace: ) Zapraszamy! 🙂

ZAMKNIJ