MENU

Paulina i Artur to jedna z tych par, które wybierają fotografa ślubnego i filmowca ślubnego na długo przed ślubem, ponieważ chcą mieć pewność, że w dniu swojego ślubu będą mieli zarezerwowanych tych wykonawców i te miejsca , które chcą : ) Bardzo lubimy fotografować i filmować wesela właśnie takich par : ) tworzy się wtedy między nami specyficzna więź którą po podpisaniu umowy pielęgnujemy poprzez rozmowy na temat zdjęć, na temat wyjazdów, rozmowy o weselu o planach i marzeniach : )

Paulina zadbała o najmniejszy detal przy przygotowaniach, bardzo starała się, aby każda najmniejsza drobnostka była przemyślana i pojawiła się właśnie tam, gdzie jest jej miejsce.
Artur za to trzymał nad wszystkim racjonalną dłoń, choć sam pomyślał o spinach do koszuli, które nawiązywały do jego pasji do giełdy!
Połączenie tych dwóch charakterów sprawiło, że ich wesele było baaaaardzo eleganckie, przemyślane i dopieszczone w każdym calu
A pozytywnej energii płynąca od przyjaciół, sprawiła że nie brakowało nam nim masy uśmiechów, tańców do białego rana i pomocnej dłoni.
To najbliżsi sprawili, że nasza para młoda czuła się wspaniale w tym wyjątkowym dniu. Czyż tak właśnie nie jest, że to właśnie rodzina i przyjaciele sprawiają, że czujemy się wyjątkowo, kochani i wiemy, że nie jesteśmy sami!?

Musimy się trochę pochwalić! Na tym reportażu udało się zrobić wiele pięknych, wzruszających kadrów filmowych i fotograficznych, które poruszają Paulinę i Artura, oraz ich rodzinę. Natomiast jedno ze zdjęć zostało zauważone wśród polskich fotografów ślubnych.
Tutaj możecie zobaczyć, które z nich opublikowane zostało w Sztuce Fotografii Ślubnej. Jako zdjęcie, które inspiruje i kreuje współczesne trendy w fotografii ślubnej. Jest nam bardzo miło, że co jakiś czas uda się aby ktoś docenił naszą pracę : )

Lecz teraz nie o tym, tylko o naszych bohaterach! : )

Ślub odbył się w Sanktuarium Narodzenia NMP na Jasnej Górce
Wesele w pięknej sali Tequila Event
Suknia Ślubna od Oksana Mukha
Garnitur od Pako Lorente
Fotografia i Film oczywiście my : ) Karolina i Dominik Grzegorzek : )ZAMKNIJ