MENU

Z Alą i Pawłem poznaliśmy się 2 lata przed ich ślubem na weselu siostry Ali. Stąd gdy pojawiliśmy się w domu Panny Młodej zostaliśmy przyjęci prawie “jak swoi”. Dobrze się fotografuje i filmuje jeśli znasz twarze, które dzięki temu właśnie, że się znacie nie zwracają uwagi na to, że nasze obiektywy są w nie zwrócone. Można wtedy 100 % pracować w cieniu i starać się uchwycić niezapomniane klatki, które mamy nadzieję będą stanowiły dla naszej pary cudowną pamiątkę.

W mundurze do ślubu.

Paweł z zawodu jest górnikiem, a dokładnie sztygarem – czyli kierownikiem w górnictwie, który zajmuje się dozorem technicznym, a także częściowo administracyjnym pracy górników. Nie ma co ukrywać, za mundurem panny sznurem… więc Paweł prezentował się zdecydowanie bardzo dobrze! Po obiedzie miejsce munduru zajął czarny garnitur, któremu nie brakowało klasy!

Zielone dodatki Panny Młodej

Ala postawiła na zielone dodatki. Do sukni ubrane miała piękne zamszowe, zielone szpilki. Dopełnieniem stylizacji był bukiet ślubny z zielonymi wstążkami. A wszystko dlatego, że kolorem przewodnim wesela była zieleń i złoto, ponieważ młoda para zauroczona jest leśnymi klimatami. Jeśli macie ochotę zobaczcie również ich plener ślubny, gdzie wybraliśmy się właśnie do lasu i fotografowaliśmy młodą parę wśród rosy, mgły i paproci.

Ślub w Bazylice.

Zaprzyjaźniony ksiądz, cudowne kazanie, uśmiechy, uczucie i wiara. W tych kilku słowach możemy opisać ślub Ali i Pawła, którzy zdecydowali się pobrać w przepięknej bazylice w Rychwałdzie. Jest to Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej. Miejsce to jest o tyle nam bliskie, że lubimy do niego wracać prywatnie. Stąd również kościelne zakamarki nie były nam tajemnicą. Ale powróćmy do samej ceremonii… wzruszyłaby ona największych twardzieli! Uwierzcie nam, kazanie powalało na łopatki!!!
Ha! Lecz nie można powiedzieć tego o dzieciaczkach… 😀 których nie brakowało na weselu! A dzieci, jak to dzieci, słodko spały na kolanach swoich rodziców.

Wesele w Tequila Event Kuków

Impreza odbyła się w Kukowie, w województwie małopolskim, gdzie również fotografujemy i filmujemy ślubny i wesela. Sala jest przepiękna, a jedzenie godne polecenia!
Goście bawili się wspaniale, co było dla nas bardzo dobrą okazją do uchwycenia dynamicznych kadrów z zabawy weselnej.

Zapraszamy Was gorąco do zobaczenia tego reportażu ślubnego. Poznajcie Alę i Pawła!

ZAMKNIJ