MENU

Nie ukrywamy tego, że mamy ogromne szczęście do “naszych” par młodych! Bardzo często spotykamy na naszej drodze ludzi, tak pozytywnych, że chce się z nimi przebywać. Dokładnie tak było, gdy poznaliśmy Aldonę i Piotra na grudniowym spotkaniu przy podpisaniu umowy, było bardzo wesoło, a buzie się nam nie zamykały! Na pewno można stwierdzić, że znaleźliśmy wspólny język i wzajemnie się rozumieliśmy!

Stąd na weselu u Aldony i Piotra, czuliśmy się jak byśmy fotografowali i filmowali “starych znajomych” : ) atmosfera była wyjątkowa! Jak tylko spotkaliśmy się na przygotowaniach, Piotr uściskał nas w progu i powiedział “czujcie się jak u siebie!”, zaserwował pyszną kawę i tak już zostało do końca! Aldona i Piotr to niezwykle ciepli ludzie!

Ślub odbył się w kościele pw. Świętej Barbary w Bielsku-Białej . oczarowani jesteśmy możliwością pracowania w tym miejscu, jak i w każdym drewnianym kościele. Generalnie większość fotografów, czy filmowców ślubnych z którymi rozmawiamy boi się ciemnych kościołów, a nie ukrywajmy, że większość starych, zabytkowych, drewnianych kościołów właśnie taka jest. Natomiast dla nas, gra światła, którą nam promienie słoneczne wpadające przez kościelne witraże, jest idealnym materiałem do stworzenia ciekawych, wyjątkowych kadrów. Uwielbiamy w nich tą tajemniczość i możliwość zatrzymania na kontemplację.

Można by się było, rozpisywać i rozckliwiać na temat tego ślubu, ponieważ panna młoda Aldona włożyła bardzo dużo pracy w przygotowanie najdrobniejszych detali! Ale uważamy, że zdjęcia i film choć w jakimś stopniu to przedstawią.

ZAMKNIJ