MENU

Jako fotograf Żywiec odwiedzam Was w Waszych domach, bądź wybieramy się na sesje w piękne miejsca plenerowe. Tym razem zagościłam u Beaty z Kubą, którzy po raz drugi zostali rodzicami : ).
To był piękny dzień! Ich ciepły, pełen miłości dom po raz kolejny wypełnił wyczuwalnym w powietrzu ogromny spokój, oddanie i troska o nowe życie. Wszystko to zawsze towarzyszy pierwszym tygodniom, w których nowy człowiek pojawia na świecie.

Nie bylibyśmy sobą, gdyby trakcie sesji zabrakło szaleństwa! Dodatkowo, kim byłyby energiczne, uśmiechnięte dziewczynki bez wesołych tańców i śpiewów? A taką starszą siostrą jest Hania, którą zaraz poznacie.
Nie trudno będzie zauważyć, że charakteryzuje ją opiekuńczość, pomysłowość oraz ale przede wszystkim ogromne pokłady pozytywnej energii, którą obdarowuje wszystkich domowników.

Uwielbiam fotografować Wasz świat właśnie taki, jaki jest.
Wasze codzienne zabawy, uśmiechy i przytulasy, oczywiście tak, aby wszystko opakowane było w odpowiednie kardy : ) Moim zdaniem właśnie taka powinna być sesja w stylu lifestyle. Pełna spontaniczności i naturalności, tak byście mogli czuć się swobodnie w momencie zamykania w kadrach tych wyjątkowych chwil.

Fotograf Żywiec – Sesja noworodkowa

Na sesję zaprosili mnie Beata i Kuba. Beata jest niesamowicie uzdolnioną makijażystką, której prace możecie zobaczyć tutaj. Dla nas to bardzo ważne, jeśli zostajemy docenieni przez osoby pracujące w branży. Mówię tutaj o tym, ponieważ Beata w pracy spotyka wielu fotografów, Więc to bardzo miłe, że obdarzyła zaufaniem właśnie nasze studio.

Zapraszam Was więc na sesje rodzinną,
sesje noworodkową i sesję dziecięcą w jednym. : ) Ponieważ taki miks wyszedł z naszego spotkania!
Mam nadzieję, że udało mi się pokazać na zdjęciach relacje jakie są między całą cudowną czwórką : ) Bo czas spędzony z nimi był cudowny!

Jeśli chcecie zobaczyć inne nasze zdjęcia z sesji noworodkowych lub rodzinnych. Nie tylko nas jako Fotograf Żywiec, ale również z fotografii rodzinnej wykonanej w okolicach Bielska-Białej, czy Katowic. Koniecznie zajrzyjcie na naszego BLOGA. Bądź zobaczcie sesje noworodkową wykonaną w domu, dla Karoliny i Tomka. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam nasze fotografie. 🙂 Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej naszych prac, nie tylko fotograficzny, ale również filmowych. Zapraszamy Was na inne zakładki naszej strony, np. FILM, czy FOTOGRAFIA. Możecie w nich wybrać kategorie które Was interesują i zapoznać się z naszym stylem pracy oraz naszym sposobem postrzegania świata. : ) Stwórzmy razem piękne kadry!

ZAMKNIJ