fbpx
MENU

To był piękny dzień! Beata z Kubą zostali rodzicami po raz drugi : ) Ich ciepły, pełen miłości dom po raz kolejny wypełnił wyczuwalnym w powietrzu ogromnym spokojnem, oddaniem i troską o nowe życie – Adasiem, jakie towarzyszy zawsze w pierwszych tygodniach kiedy nowy członek rodzinny jest już na świecie. Oczywiście szaleństwa nie mogło zabraknąć, ponieważ czym byłyby małe, energiczne, uśmiechnięte dziewczynki, bez wesołych tańców, śpiewów i podskoków? Taką już starszą siostrą została Hania, którą zaraz poznacie. Nie trudno zauważyć, że charakteryzuje ją opiekuńczość, pomysłowość i ogromne pokłady pozytywnej energii, którą przekazuje wszystkim domownikom.

Uwielbiam fotografować Wasz świat właśnie taki, jaki jest. Wasze codzienne zabawy, uśmiechy i przytulasy, a wszystko opakowane w odpowiednie kardy : ) Taka moim zdaniem jest sesja lifestyle.

Dlatego teraz zapraszam Was na sesje rodzinną, sesje noworodkową i sesję dziecięcą w jednym : ) Mam nadzieję, że udało mi się pokazać na zdjęciach relacje jakie są między całą cudowną czwórką : ).

Comments
Add Your Comment

ZAMKNIJ