MENU

Dzisiaj zapraszamy Was do świata Karoliny, Tomka i Wojtusia!
Fotografia rodzinna Katowice – tam pojechaliśmy wykonać tą sesję.
Wykonaliśmy dla nich sesję noworodkową, a w zasadzie rodzinną lifestyle, czyli metodą naturalnej fotografii. Jest to sposób fotografowania w którym czujemy się bardzo dobrze!
Nie ma co ukrywać, że dzięki naturalności i swobodzie
którą Karolina z Tomkiem nam pokazali ich zdjęcia wyszły autentycznie : )
A czego chcieć więcej od fotografii, która ma być pamiątką na całe życie?

Bardzo się cieszymy jeśli możemy zostać waszymi “rodzinnymi fotografami”. : ) Mamy tutaj na myśli to, że oddajecie się w nasze obiektywy nie tylko w dniu ślubu. Lecz również przy innych najważniejszych wydarzeniach Waszego życia. Aa tak było w przypadku Karoliny i Tomka. Czujemy się ogromnie wyróżnieni, jeśli obdarzacie nas takim zaufaniem!
Sami widzimy, że w momencie, kiedy spotykamy się po raz drugi Wy czujecie się bardzo swobodnie w naszym towarzystwie. Wiecie już jak się ustawić, bo z doświadczenia widzieliście z jakiej perspektywy najlepiej czujecie się na kadrach. Znacie nasz styl, znacie nas, znacie nasze podejście i atmosferę jaka panuje na sesji : ) Więc wszystko jest na TAK! : )


Narodziny dziecka – otrzymanie nowej życiowej roli jaką jest rodzicielstwo – chrzest święty – roczek – sesje rodzinne itd. Te wszystkie dziedziny fotografii są bliskie naszemu sercu, gdyż we wszystkich tych momentach możemy zatrzymać dla Was najpiękniejsze chwile!

Jeśli chcecie zobaczyć inne nasze zdjęcia z sesji noworodkowych lub rodzinnych. Nie tylko z fotografia rodzinna Katowice, ale również z fotografii rodzinnej wykonanej w okolicach Żywca, czy Bielska-Białej. Koniecznie zajrzyjcie na naszego BLOGA. Bądź zobaczcie sesje noworodkową połączoną z rodzinną wykonaną w domu, jaką wykonaliśmy dla małego Adasia. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam nasze fotografie. 🙂

ZAMKNIJ