MENU

Zapraszamy Was, abyście weszli choć na chwilę w świat Angeliki i Marcina, który na swój ślub i wesele zaprosili mnie do Paniówek oraz Ligoty. Od razu jak usłyszałam, że planują pobrać się w Bazylice w Panewnikach, naszły mnie wspomnienia związane z tym miejscem.
Uwielbiam wracać w mury tego kościoła, ponieważ często gościłam tam studiując w Katowicach. Dla tych którzy nie wiedzą, to właśnie w Katowicach studiowałam instrumentalikę – fortepian na Akademii Muzycznej. To był piękny czas, ale dzisiaj nie o tym 😉 skupmy się na przyjęciu i ogromnym trudzie, który włożyła para młoda w organizację tego wspaniałego wesela.

Angelika z Marcinem przygotowywali się w hotelu “Biały Dom” w Paniówkach koło Katowic.
Fotografując ich bardzo elenagcki i dopracowany w każdym calu ślub, czułam się, jak bym fotografowała starych znajomych. Przywitali mnie gorącymi uściskami i szczerym uśmiechem. W takiej właśnie atmosferze przeszło całe wesele.

Do tańca przygrywali “Porąbani” :D, gdzie jak sama nazwa wskazuje, swoim pozytywym nastawieniem do muzyki, zabawy sprawili, że całe wesele “wyciskało” koszule 😀

Jeszcze jako narzeczeni, Angela i Marcin marzyli w rozmowach ze mną o wyjazdowej sesji ślubnej. Pomysłów było wiele, Hallstatt, Wiedeń, Budapeszt, Praga… nie umieliśmy się zdecydować… Do rozszczygnięcia naszego dylematu plenerowego przysłużyła się pogoda : )
Tak, to dzień przed plenerem sprawdziliśmy, gdzie będzie najlepsza i wybraliśmy Pragę.

Przez to, że decyzja była spontaniczna na przygotowanie aparatów fotograficznych, naładowanie baterii miałam tylko parę godzin. Ponieważ, aby w Pradze być o godzinie 7:00 rano musieliśmy wyjechać z Żywca około 23:00. Tak też idealnie wyważyliśmy czas by w punkt rozpocząć plener ślubny, na pięknej praskiej starówce.

Angelika i Marcin zaprosili mnie do sfotografowania ich ślubu! To była niesamowita przyjemność dla mnie! Dziękuję kochani!

Jeżeli ma ktoś ochotę na samym końcu wpisu znajdziecie relację filmową w formie vloga, który od pewnego czasu zaczynamy z Dominikiem nagrywać. Może przypadnie Wam do gustu taka forma relacji i będziecie mieli ochotę na obejrzenie również innych filmików oraz na zostawienie like czy komentarza pod filmem : )ZAMKNIJ